ГідЯскраве літо: цяцьки з бісеру від українських брендів
Ланцюжки на окуляри, браслети, чокери й каблучки
Кольорові прикраси з бісеру в стилістиці 90-х набирають обертів. Ланцюжки для окулярів, браслети, чокери й каблучки круто впишуться у ваш літній гардероб і доповнять будь-який образ, особливо базовий. The Village Україна зібрав 8 українських брендів, які роблять трендові цяцьки з кольорового бісеру.
Mari B
Mari B – це дизайнерський бренд ручної роботи, який використовує натуральне каміння та Miyuki бісер.
Archive place
Archive place – це магазин нішевої парфумерії, вінтажного посуду й аксесуарів. Цього літа бренд презентував прикраси з кольорового бісеру у вигляді браслетів і намиста, а також ланцюжки для окулярів у спільній колаборації з білоруським брендом Hiaynderfyt.
Ціна – 1 100 гривень
Lac De Van
Український бренд Lac De Van, окрім одягу, виробляє прикраси з кольорового каміння у вигляді сережок, намиста та браслетів.
Ціна – 550 гривень
Anemone
Частину прикрас бренд робить самостійно власноруч, а інша частина – заводське виробництво. Для різнокольорових чокерів пропонують кастомізацію: під час замовлення можна обирати довжину, кольори й розмір перлин.
Ціна – 350–500 гривень
Beauty and the beads
Beauty and the beads – це бренд, що заснований мамою й дочкою. Окрім підвісок і браслетів, бренд пропонує чохли з вишивкою для телефонів. А також виготовляють прикраси за брифом клієнтів.
Ціна – 600 гривень
Ціна – 400 гривень
Daisy Inspirationn
Бренд існує віднедавна й виріс із хобі. Його заснували сестри, які раніше любили створювати щось власними руками. Для них це спосіб відволіктися від роботи, пов’язаної з програмуванням. «Daisy inspirationn – це те, що знайомить нас із ще більшою кількістю людей, те, що дарує клієнтам і нам, як виробникам, щоденну дозу щастя від комунікації, від процесу, від можливості креативити. Своєю творчістю хочемо допомагати дівчатам додавати кольорові акценти до образів за допомогою прикрас з бісеру» – розповідають дівчата.
Ціна – 150–200 гривень
Oye Oyh
Прикраси від Oye Oyh роблять зі скляного чеського бісеру, який нанизують на шовкову або силіконову нитку. А також із гіпоалергенної фурнітури з покриттям срібла або золота.
Здебільшого вироби плетуть на замовлення за ескізами готових моделей або ж розробляють нові за бажанням замовників.