Рання чашка5 порад на щодень, які допоможуть покращити життя (але це не точно)
Діставайте навушники та вмикайте нашу аудіомедитацію
На жаль, ми самі не знаємо, як проживати кожен день усвідомлено, наповнено та з усмішкою на обличчі. Але ми не припиняємо пошуків. Тому разом із брендом кави Jacobs створили проєкт «Рання чашка», куди запросили п’ятьох дуже різних героїв поділитися своїми життєвими порадами й висновками. Кожну історію ми перетворили на аудіотрек, який триває не довше 10 хвилин – як ідеальний саундтрек вашого ранку.
Ось 5 порад про кар’єру, дорослішання, задоволення та фінанси від сім’ї рестораторів Борисових, письменника Марка Лівіна, музиканта Дмитра Шурова, бібліотекарки Альони Іванової та директорки благодійного фонду Ольги Руднєвої.
порада 1
Ставте себе на перше місце. Навіть якщо у вас семеро дітей
порада 1
Ставте себе на перше місце. Навіть якщо у вас семеро дітей
Ресторатори Олена та Дмитро Борисови
«У нас ніколи не стояло питання про те, хто з нас головний у сім’ї, в кожного є своя роль. Ми – різні та рівні. І в цьому сутність нашого партнерства. На першому місці в нас ми самі, тільки потім діти, рідні та бізнес. Наші діти – результат нашої любові, однак вони – окремі особистості, бажання, потреби та погляди яких ми поважаємо. Вони – не центр нашого життя».
Слухайте, як балансувати між сім’єю та роботою
порада 2
Не бійтеся залишатися наодинці – цінуйте цей час
порада 2
Не бійтеся залишатися наодинці – цінуйте цей час
Директорка благодійного фонду Ольга Руднєва
«Одного дня ви зрозумієте – це найкращі й найважливіші моменти вашого життя. Але й не бійтеся бути частиною натовпу. Іноді натовпу під силу зробити те, що неможливо наодинці. Не бійтеся бути частиною чогось великою, але намагайтеся в цьому великому не загубити себе».
Слухайте, як не боятися самотності
порада 3
Сумнівайтеся, аби не ухвалювати хибних рішень
порада 3
Сумнівайтеся, аби не ухвалювати хибних рішень
Письменник Марк Лівін
«Я ніколи не бачив, як вагаються в моїй сім’ї. Чомусь не було так заведено. Я точно не фанат проєктування паралельних світів у стилі: «А що було б, якби…?». Це завжди фантазія про шкодування. Але що, якби моя мама мала би трохи менше сивини у волоссі завдяки більш щасливому життю, тому що батьки навчили її вагатися правильно, дослухаючись у такий спосіб до себе?»
Слухайте, як сумніватися з користю
порада 4
Не соромтеся завжди просити оплату за свою роботу
порада 4
Не соромтеся завжди просити оплату за свою роботу
Музикант Дмитро Шуров
«Пам’ятайте, на кожній роботі ви повинні отримувати й гроші, і задоволення. Так, навіть на найкориснішому для людства проєкті, на найпрестижнішій роботі, навіть коли допомагаєте друзям. Це елементарний закон обміну енергією».
Слухайте, як подружитися із грошима
порада 5
Читайте, що подобається, а не що «корисно». Головне – читайте
порада 5
Читайте, що подобається, а не що «корисно». Головне – читайте
Бібліотекарка Альона Іванова
«Кажуть, що всі ці детективи, фентезі та любовні романи не йдуть в «інтелектуальну заліковку» читача. А ось інтелектуальний читач «преміумкласу» лускає, як горішки, великі закордонні романи та лауреатів світових премій. Насправді це таке щастя, що є література для відпочинку розуму, гаяння часу, виховання смаку та для відпустки. Та хоч би й література гілті плежер».
Слухайте, як читати для задоволення
Слухати всі епізоди «Ранньої Чашки»
Матеріал підготовлено за підтримки