Українська школярка представила застосунок для туристів, де можна самостійно створити екскурсію
Українська учениця 11 класу київського політехнічного ліцею Олександра Кротова розробила мобільний застосунок Fluxify для туристів, де можна самостійно створити собі екскурсію, повідомляє dev.ua.
Що буде в застосунку
У застосунку можна самостійно придбати туристичні тури, а перед цим можна подивитися прев’ю подорожей, щобиобрати найкращий варіант. «Є люди, які не хочуть залежать від інших, або інтроверти, які не хочуть подорожувати з великою компанією. Тож вони можуть придбати тури й самі у вільному темпі прогулюватися й насолоджуватися місцями», – пояснила Олександра.
Однією з основних функцій застосунку є сканер, за допомогою якого можна відсканувати будівлі й отримати додаткову інформацію про пам’ятки архітектури. Так само в застосунку можна побачити, який вигляд мали раніше всі ці будівлі. Fluxify можна використовувати як соціальну мережу для спілкування.
Туристичні гіди зможуть розміщувати в застосунку свої авторські туристичні маршрути в текстовому або аудіоформаті. Олександра каже, що за допомогою таких гідів люди з порушеннями слуху теж зможуть насолоджуватися подорожами.
Ось такий вигляд матиме додаток Fluxify Фото: dev.ua з презентації
застосунку в просторі «Портал у науку 2.0» від Малої академії наук
Що ще планують додати
Від власне ідеї до поточної версії застосунку минуло два роки. Олександра кілька разів змінювала дизайн застосунку. Зараз він працює на власно створеній нейронній мережі. Ця нейромережа перетворює все в чорно-біле й зменшує розміри зображень, щоби не використовувати пам’ять телефона й зробити процес швидшим.
У майбутньому Олександра планує отримати IP Google Lens, щоби отримати доступ до набагато ширшої бази даних. Також у застосунок планують додати AI-асистента та 3D-модель будівель.
Після цих доробок Fluxify можна буде додати в Play Market чи App Store. Мобільний застосунок буде безоплатний для звичайних туристів, а гіди зможуть отримувати додаткові кошти: Fluxify отримуватиме за це 10% від їхнього прибутку за продажі турів.
- У застосунку Google Maps додали функцію AR Experience, за допомогою якої можна подивитися, який вигляд мали історичні памʼятки сто років тому. Щоб скористатися функцією, треба натиснути на позначку AR Experience і підняти свій пристрій.
- Застосунок для подорожей «Львівщина.Унікальний спадок» запустили у Львові. Його створили, щоб популяризувати культурну спадщину регіону. Тут зібрали понад 450 історико-архітектурних памʼяток, а також 20 туристичних шляхів.
Фото: dev.ua