Віледж обрав девʼять варіантів пледів і ковдр від українських брендів. У підбірці конопляні, вовняні, класичні й акцентні пледи, щоб і зовсім не захотілося вилізати з ліжка чи виходити на вулицю.

Плед «Українські казки» від Orner

Orner виготовляють пледи із сюжетними зображеннями. Плед «Українські казки» вони створили як «повернення до безхмарного літа щасливого дитинства». А серед інших варіантів у них можна обрати пледи «Дерево життя», «Колискова», «Птахи», «Вівчарство», «Косарі» й інші. Усі вони складаються з бавовни й акрилу.

Плед «Українські казки» – 2499 гривень

Бавовняний плед «Набатеї» від Edere Editions

Плед «Набатеї» зв’язаний з органічної бавовни (екологічної, вирощеної з натуральними добривами – ред.) і восьми ниток різних відтінків. Він має рельєфну в’язку, а дизайн натхненний орнаментами й кольорами Набатейської пустелі, пояснює команда.

Плед «Набатеї» – 200 євро (близько 8732 гривень)

Жовтий плед-букле «Преміум» від Lanavitta

Lavanitta створюють пледи з вовни, кашеміру й бавовни на своєму локальному виробництві в Сумах. Окрім того, кажуть, що їхній текстиль підлягає переробленню і є екофрендлі, а частково пледи складаються з вторинної сировини – вовни. Пледи з їхньої лінійки «Преміум» створені з тканини букле (покритої вузликами й петельками – ред.) і доступні ще у 18 кольорах.

Плед-букле «Преміум» (140 на 200 сантиметрів) – 1017 гривень

Градієнтний плед від Woolkrafts

Woolkrafts мають колекцію градієнтних пледів із натуральної бавовни й акрилу і кажуть, що вони нагадують «заблюрені фото пейзажів». Наприклад, їхній помаранчево-блакитний плед нам нагадав захід сонця. Якщо шукаєте ще щось яскраве, то Woolkrafts із книгарнею «Сенс» презентували лімітований плед «Огортай» для читацької спільноти.

Градієнтний плед – 2100 гривень

Карпатський плед від Esei Home

Esei Home вручну створюють вироби з натуральної овечої вовни й використовують для цього давні технології виробництва. Вони поєднують різні техніки й пропонують використовувати свої вироби і як пледи, і як килими. Нижче – їхній плед із нефарбованої вовни.

Карпатський плед (150 на 190 сантиметрів) – 6700 гривень

   

Більше подібних ліжників можна знайти у нашій попередній підбірці

   

Темно-сірий вовняний плед від Nadiia

Бренд Nadiia працює з практиками традиційного виробництва в сучасних ужиткових і декоративних виробах. Тепер команда представила плед із фігурним візерунком і бахромою. Кожен плед виготовляють індивідуально, тому вони трохи відрізняються між собою.

Темно-сірий вовняний плед – 6800 гривень

Плед «Зірки» від Gunia Project

«Декоративно-утилітарний виріб», як його називає команда, натхненний Вифлеємською зіркою з колекції Нацмузею народної архітектури та побуту України й верхнім елементом дукача бантом – робота ювеліра з Чернігівщини. Плед виготовлений із бавовни й акрилу, оздоблений чотирма китицями.

Плед «Зірки» – 7 500 гривень

Конопляний плед-ковдра від DevoHome

DevoHome кажуть, що використовують для створення текстилю лише натуральні волокна – льон і коноплі. Цей їхній плед виготовлений із конопляного хутра, тобто рослинного походження. «Час, коли люди трохи неадекватно реагували на слово «коноплі», здається, минув. Нас практично вже не питають, чи можна скурити речі з конопель», – ділиться команда бренду.

Конопляний плед (200 на 220 сантиметрів) – 5985 гривень

Конопляна ковдра Amulet від Ingreen

Ingreen мають власне виробництво в місті Славутич, де створюють одяг і домашній текстиль із конопель, льону й кропиви. Зокрема, пропонують бежеву ковдру із сатину, простьобану конопляним волокном.

Конопляна ковдра – 2210 гривень