На Хрещатику почали оновлювати дорожнє покриття, після чого підготують одну з ділянок до облаштування безбар’єрного перехрестя, повідомили в КМДА.

Нині працівники КП «ШЕУ Шевченківського району» латають ями на проїжджій частині. Після завершення планують нанести нову дорожню розмітку. Також хочуть почати підготовку до створення регульованого безбар’єрного перехрестя.

Як облаштують перехрестя
  • понизять бордюри
  • встановлять тактильні плитки для людей із порушенням зору
  • оновлять світлофори – додадуть пішохідну фазу

UPD.Крім того, із 22 до 27 квітня в підземних переходах на Майдані Незалежності та Європейській площі частково обмежуватимуть рух пішоходів. Дорожники ремонтуватимуть і фарбуватимуть стелі в підземних переходах.

Коли діятимуть обмеження
  • 22–25 квітня – з 8:00 до 17:00: в підземному пішохідному переході на Європейській площі зі сторони виходу до Національного центру «Український дім»
  • 22–27 квітня – з 8:00 до 17:00: в підземному пішохідному переході на Майдані Незалежності зі сторони вулиці Архітектора Городецького

   

У Києві на Хрещатику з 21 до 26 квітня тимчасово обмежать рух транспорту. Обмеження діятимуть у напрямку від Європейської площі до бульвару Тараса Шевченка.

Також в Департаменті транспортної інфраструктури повідомляли Віледжу, що у Києві планують зробити доступними шість перехресть протягом 2025 року. Серед них: Хрещатик – Прорізна і Хрещатик – Михайлівська (Майдан Незалежності).

Щоби продублювати всі підземні і надземні переходи, які є в столиці, може знадобитися понад 50 років. Чому ж «першочергові заходи» безбарʼєрності реалізовують так повільно? І що там із переходом на «Університеті»? Запитали в «Пасажирів Києва» та в Департаменту транспорту КМДА.

Обкладинка: Unsplash, Wizarto Pro