Київрада затвердила рекомендації щодо безпечного користування генераторами під час відключень світла, які розробив департамент територіального контролю міста Києва.

Ці правила також створили, щоб інтегрувати генератори в міське середовище.

Правила користування генераторами:

  • генератори можна розміщувати лише на відкритому повітрі на рівній поверхні;
  • відстань між генераторами й деревами має становити 2,5 метра, між генераторами й чагарниками – півтора метра;
  • генератори не можна встановлювати всередині житлових, громадських, складських і виробничих будівель: на балконах, дахах або прибудовах.

Також генератори треба встановлювати так, щоб запобігти ураженню струмом людей і тварин. А користувачі альтернативних джерел живлення мають проходити відповідні навчання й інструктажі.

   

  • Рекомендації щодо користування генераторами розробили завдяки опитуванню в «Києві Цифровому», що проводили на початку жовтня.
  • Генератори поділили місто на два табори – тих, хто їх хейтить, і тих, хто від них залежить. Ми в редакції одночасно у двох таборах. Тут ми розказуємо історію про сусідку з відром сечі, ТЦК й прокурорські машини, яка сталася в нашому дворі. Там же читайте, що робити з генераторами, як боротися із шумом і домовитися із сусідами про «режим тиші». Як генератори впливають на здоров’я людини й довкілля, зібрали тут.

Обкладинка: Анастасія Кобилянська