У застосунку «Мрія» буде внутрішня валюта «Мрійки», повідомляє міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

Діти зароблятимуть «Мрійки» за перегляд освітніх відео, проходження вікторин і виконання домашніх завдань. Їх можна буде обмінювати у застосунку на квитки в кіно, VR-квести, курси за інтересами, розмовні клуби з англійської мови та інші.

Михайло Федоров

Також додуть «Кмітливки» – це щоденна мінівікторина, адаптована до віку. Діти самостійно обиратимуть теми за інтересами. Крім того, мають запустити ланцюжок активності, як у Duolingo – за кожне виконане завдання діти будуть отримувати вогники. Так у них формуватимуться корисні звички й системність, – каже Мінцифра.

   

Презентація освітнього застосунку «Мрія» відбулася 1 вересня 2023 року. Тоді у ньому анонсували портфоліо учня, бібліотеку з рекомендаціями освітніх програм, можливість створювати розклад і план дня. У червні 2024-го бета-тестування застосунку запустили у 40 українських школах.

Коли можна починати давати дітям гроші, як часто це робити, чи треба контролювати витрати, чи можна винагороджувати або карати дітей за успішність у школі, поговорили з експерткою з фінансового менеджменту й засновницею центру «ProГроші» Тетяною Степаненко та тренером із фінансової грамотності та засновником школи Kids&money В’ячеславом Зражевським.