Комарницький використав авто для перевезення загиблих українських військових, щоб втекти за кордон
Колишній депутат Київради Денис Комарницький для втечі за кордон використав автомобіль для перевезення загиблих українських військових, ідеться в розслідуванні «Української правди».
Від початку операції НАБУ й САП Комарницький упродовж чотирьох днів переховувався в Києві й Київській області. 10 лютого він зателефонував своємо товаришу Юрію Довгаленку, сказавши, що хоче перетнути кордон України для переховування. Про це розповів Довгаленко під час допиту правоохоронних органів.
Довгаленко був одним із тих, хто допоміг ексдепутату втекти. Він також звернувся до трьох своїх друзів із пропозицією долучитися до схеми. У всіх них виявили посвідчення гласних позаштатних працівників оперативного підрозділу СБУ.
11 лютого вони приїхали по ексдепутата на двох автівках Toyota Land Cruiser із номерами, яких немає в базі поліції. Комарницький заявив, що перед ними їхатиме камуфльований автомобіль із табличкою «200». Такий використовують для перевезення тіл загиблих українських військових.

Цей автомобіль мав бути перестрахуванням, щоб розвідувати обстановку на маршруті втечі Комарницького, сказав Довгаленко на допиті. За ним їхав один Toyota Land Cruiser, що був на відстані 30 кілометрів від машини, у якій сидів Комарницький. Він також мав розвідувати обстановку й повідомляти про блокпости на маршруті.

Недалеко від міста Хуст на заправці ексдепутата мали зустріти два працівники управління стратегічних розслідувань Нацполіції Закарпатської області. Один із них Віталій Безкровний розвповів, що знайшов людину, яка погодилася переправити ексдепутата через кордон.
У Закарпатській області звільнили трьох поліцейських через виїзд за кордон колишнього депутата Київради Дениса Комарницького. Звільнили співробітників Управління стратегічних розслідувань, які допомогли Комарницькому виїхати за кордон.
У Києві викрили масштабну корупційну схему: за даними НАБУ й САП, землю в столиці незаконно виводили під забудову. Цим займалася ціла злочинна організація, яка тримала під контролем усю бюджетну й земельну сферу столиці. Ми запитали місцевих депутатів із різних фракцій, що має змінитися в Київраді і як можна «перезавантажити» її роботу.